האתגר שלנו מתחיל ביום שני, ממש עוד שנייה... איזה כיף!!! הנה כמה הנחיות חשובות לפני שנתחיל:


 

1. קבוצת הפייסבוק שלנו היא חלק מאוד חשוב מהאתגר הזה. זה המקום לשתף, לעוף על עצמך, להעלות חששות ולשאול שאלות. ככל שתשתפי יותר ותהיי פעולה, האתגר יהיה מוצלח יותר! אם עדיין לא נכנסת לקבוצה, לחצי פה על הכפתור:
2. רגע, אבל מה עם האימונים?? אז כל החומרים של האתגר נמצאים באתר שלנו באזור האישי של מי שמשתתפת באתגר.

- אם כבר בחרת לך שם משתמש וסיסמה מיד אחרי ששילמת, את מסודרת ולא צריכה לעשות כלום כרגע :)

- אם במקרה עוד לא בחרת לך, הכל טוב! כל מה שאת צריכה לעשות זה להיכנס ללינק הבא ולהכניס את המייל שלך וסיסמה שאת בוחרת (רק במידה ולא נרשמת כבר אחרי ששילמת):

 
3. אז איך זה עובד? איך את מגיעה לאימוני האודיו כל פעם שאת רוצה להתאמן?

- רושמת בגוגל Laliway או  https://www.beitlali.com ונכנסת לאתר שלנו.


- בוחרת בתפריט את עמוד 'כניסה לאתגר 1׳


- אם ביקשת שהאתר יזכור את הסיסמה שלך (מומלץ) - זה ייכנס לך ישר לאימונים! אם לא ביקשת לשמור - תצטרכי לשים כל פעם שם משתמש וסיסמה כדי לראות את האימונים. 


- לבחור את התוכן שאת רוצה ולהנות :)

* שימי לב שאת יכולה לעשות קיצור דרך לאתר שלנו וזה יופיע לך בנייד ממש כמו אפליקציה. כל מה שצריך לעשות זה להכנס לאתר שלנו מהנייד, ללחוץ על ה-3 נקודות מצד ימין וללחוץ על 'להוסיף למסך הבית' או Add to home screen. זה יחסוך לך כל פעם את החיפוש של האתר ויקצר את התהליך.

ההמלצה שלנו- לבדוק קודם בבית, ליתר בטחון, שהכל עובד ולא לחכות לבדוק כשאת כבר בחוץ לקראת האימון הראשון...4. כל יום בבוקר יחכה לך בתיבת המייל שלך מייל מאיתנו עם תוכן חדש בנושאים שאנחנו מאמינות שיהיו לך מעניינים ויעזרו לך לעשות את השינוי הזה (תזונה, מוטיבציה, הכנסת הרגל חדש לחיים, בגדי ספורט ועוד...). את מוזמנת לקרוא, ללמוד, לפתוח את הראש. גם אם לא הספקת באותו יום, את תמיד יכולה לחזור לזה, התוכן הזה הוא שלך!5. באתגר הזה יש 8 אימוני אודיו. ההמלצה שלנו היא לעשות שני אימונים בשבוע, לפי הסדר הכרונולוגי שלהם (בעדיפות ליומיים הפסקה בין לבין). לא צריך לעשות את האימונים ביום או שעה ספציפיים! כל המטרה של האתגר הזה היא לאפשר לך לעשות את האימונים מתי שאת יכולה כדי שיסתדר עם הלו"ז שלך ועם החיים עצמם. אנחנו ממליצות לנסות לתכנן כל מוצ"ש את השבוע הקרוב ומתי את מתכננת לעשות את האימונים וגם אם לפעמים זה לא מסתדר כמו שרצינו זה בסדר גמור, העיקר להמשיך ולצאת בסוף מהבית :)

תרגישי חופשי לשאול כל שאלה ולדבר איתנו אם משהו לא מובן.  אנחנו פה איתך ובשבילך!

ויאלללללה....לאתגר!!

כל הזכויות שמורות לLaliway בע"מ