כניסה מהירה לאתגרים

בואי לשנות את מערכת היחסים שלך עם ריצה!

Artboard 1_4x.png

תוכנית ריצה אונליין, עם ליווי קבוצתי ואישי,

שתלמד אותך לרוץ מהצעד הראשון

ללמוד לרוץ בלי למדוד מהירות, מרחק או קצב.

ללמוד לרוץ בשביל עצמך, עטופה בליווי אישי ובקהילה תומכת, בתוכנית שמותאמת בדיוק בשבילך.

התוכנית היא 'אתגר ריצה' של 28 יום שבו תקבלי :

ליווי אישי בוואטסאפ

מנחה מקצועית שתלווה אותך באופן אישי וצמוד במהלך כל האתגר

סרטוני חיזוק ותוכן משלים במייל

תרגילי חיזוק מותאמים לריצה, מה לאכול לפני אימון ועוד

8 אימוני ריצה מוקלטים עם מאמנת ריצה

ממש כמו פודקאסט מעולה, שגם מלמד אותך לרוץ תוך כדי - צעד אחר צעד. 

קבוצת פייסבוק שנפתחת במיוחד לאתגר

בה יהיו כל הנשים שמתחילות את האתגר איתך 

רוצה להבין קצת איך זה עובד ומה הוייב של האימונים?

קבלי אימון מוקלט קצר לניסיון בחינם!​

*בתכנית עצמה כל אימון יהיה 30 דק'*

מוזמנת ללחוץ Play ממש פה למטה 

אימון ניסיון בחינם
00:00 / 12:25
 

התכנית הבאה יוצאת לדרך ביום שני 30.11.20!

 

*מחיר מכירה מוקדמת עד שישי בחצות*


30% הנחה - רק 224 ש"ח

(במקום 320 ש"ח מחיר מלא)

תשלום חד פעמי! בלי מנוי וללא התחייבות

למה Laliway?

 ריצה לא חייבת להיות סביב הישגים. היא לא יעדים, לא מהירות, ולא ניצחון בתחרויות. זה לא "כמה רצת? באיזה קצב? לאיזה מרחק….? 

למי אכפת כמה רצת….?!??! מה זה משנה…?!

אנחנו מלמדות אותך לרוץ כדי שהריצה תהיה המקום שלך עם עצמך. 

מקום שהוא רק שלך, שבו אין וואטסאפ, אין מיילים, אין אינסטגרם, אין פייסבוק, אין יעדים, אין לחצים, את לא נמדדת כמה את טובה, כמה את משקיעה, כמה את מתמידה או כמה את מוצלחת. זה המקום שלך להיות חצי שעה בשקט ולהתנתק מכל הרעש שמסביב, להתנתק ופשוט לרוץ….

 

אז מה המטרה...?

 

המטרה היא לבנות מערכת יחסים חדשה עם ריצה. לתת לך את המתנה הכי טובה שאת יכולה לתת לעצמך - את החופש לרוץ לזמן שקט עם עצמך. 

ברמה הגבוהה יותר, המטרה היא להצליח לעשות משהו שמעולם לא עשית, וכתוצאה מזה להתחזק פיזית, מנטלית ורגשית, כי זה מה שריצה עושה - בונה חוסן נפשי, ונותנת לנו את היכולת לראות, שכל שינוי אחר שנרצה בחיים הוא אכן אפשרי.

חברות הקהילה שלנו מספרות למה הן התחילו לרוץ?

פאולה רוזנברג 

שני יעקובי

הדס הורדי

קרן דרור

טל סטרומזה

מוריה יהושע

רונית אזולאי

שרית מזור

מיכל הראל

עמית לאופר כץ

שרון גבריאלוב

רותם דר

התכנית הבאה יוצאת לדרך ביום שני 30.11.20!

 

*מחיר מכירה מוקדמת עד שישי בחצות*


30% הנחה - רק 224 ש"ח

(במקום 320 ש"ח מחיר מלא)

תשלום חד פעמי! בלי מנוי וללא התחייבות

אלירז.jpg

אלירז שור

״טוב, אני לא יודעת איך להתחיל את זה בלי להדאיג את הציבור באיזו פתיחה פומפוזית, אז ישר לעניין. אמ;לק: הייתי פדלאה איומה, התחלתי לרוץ(!!!)״

אורית.jpg

אורית הורוביץ

"כשגרתי בארגנטינה שמתי לב להבדל תרבותי מהותי. כששואלים ארגנטינאי איך להגיע לאיפשהו, כמו לדוגמא איך מגיעה לחנות האמפנדס הקרובה, הוא יענה כמה בלוקים (cuadras) צריך ללכת כדי להגיע לשם. אם שואלים ישראלי התשובה תהיה כמה זמן הליכה לוקח להגיע לשם. "5 דקות אתה שם" לעומת "4 בלוקים והגעת". לא הצלחתי להתחבר לזה למרות שממש ניסיתי. אני הרי ישראלית שאוהבת לשמוע את התכל'ס, כמה זמן לוקח לעשות משהו כי זמן הוא משאב יקר..."

103077166_2676196369267131_7926030543227

אירית פורת

"חגגתי לפני יומיים 70.

אין לי זכרונות טובים מריצה, גם אין לי הרבה זכרונות מריצה. ריצה לא היתה אף פעם חלק מהחיים שלי. אני הולכת, אני יושבת, אני שוכבת, אלה מצבי הצבירה שלי."

שירי.jpg

שירי לילוס

היי, אני שירי. ילדה אסתמטית.
מתרגלת פילאטיס פעמיים בשבוע. ממש טובה בזה.
מסתכלת על היפות האלה שרצות. איך עליהן טייץ ונעלי ספורט נראה הדבר המושלם....?

שקד 2.jpg

שקד פלדי

״היי שקד של גיל 15 -

אני יודעת שלא קל, ויש חוויות שתרצי לשכוח אבל את לא, כי הזיכרון שלך יהיה מעולה גם לקראת גיל 30, את השיעורי ספורט שבהם הוצאת פטור ואיך עשית הליכה בקצב צב, ואיך תמיד בטיולים שנתיים הסתתרת מאחורה יחד עם מאבטח״

Untitled design (22).png

יעל ענבר

"איזו הרגשה נפלאה! תודה לכן! בחיי שאני לא מגזימה כשאגיד ששינתן את חיי... בכל ריצה אני מזכירה לעצמי איך לא האמנתי שארוץ דקה שלמה ואח"כ לא האמנתי שאצליח לרוץ יותר... מי היה מאמין".

הופה! דיברו עלינו!

1.png
Untitled design (17).png
3.png

את מרגישה שאת צריכה עוד הסברים...? הכל פה:

8 אימוני אודיו - שניים בשבוע

כל אימון הוא חצי שעה ובנוי מתוכן מעניין ומתוכנית ריצה משולבת עם הליכה. אנחנו יוצאות מנק' הנחה שאת לא בכושר ולכן האימונים בנויים בצורה מאוד הדרגתית ונעימה. האימונים יהיו זמינים לך ל-3 חדשים, כך שיש לך עוד חדשיים אחרי הזמן הרשמי של האתגר להנות מהם :)

ליווי אישי בוואטסאפ 

אצלנו אין בוטים. יש נשים שאכפת להן ממך. וכל מה שחשוב להן זה שתצליחי, שתצליחי להכניס את הריצה לחיים שלך בכיף ובאהבה.  מי שתלווה אותך היא מנחה מקצועית מטעם הצוות שלנו שעברה בעצמה את התהליך והיא תהיה שם לתמוך, לעודד ולענות על כל שאלה באופן אישי ופרטי בוואטספ. 

קבוצת פייסבוק של האתגר

אנחנו מאמינות שהקבוצה היא הכלי המשמעותי ביותר בשביל להצליח לעשות שינוי. הקבוצה מורכבת מנשים בדיוק כמוך שעוברות את האתגר. גם אם תשתפי בקבוצה וגם אם תהיי צופה שקטה, להיות חלק מקבוצה של נשים בכל הגילאים ובכל הצורות, שכולן מתחילות לרוץ ביחד - זאת חוויה מעוררת מוטיבציה ובעיקר תרגישי שאת לא לבד! 

תוכן יומי 

תקבלי מאיתנו כל יום (!) תוכן חדש ורלוונטי למייל - סרטונים (עם הסברים על מתיחות נכונות, תזונה לפני ואחרי אימון ועוד....), מידע מקצועי על פיסיכולוגיה חיובית, איך מכניסים הרגל חדש לחיים, דימוי גוף, קישורים לאתרים רלוונטיים, המלצות על ביגוד מתאים ועוד.

כמה שאלות שבטח עולות לך בראש....

אבל איך אצליח לצאת מהבית?


בשביל זה אנחנו פה! אנחנו מלוות אותך בוואטסאפ, דואגות לראות מה איתך, יש לך קבוצת פייסבוק סגורה ומדרבנת של בנות שדוחפות אותך קדימה, יש לך כל יום במייל תוכן שקשור לאתגר, ויש לך מאמנת אישית באוזן שמחכה לך... הכל בשביל שתצליחי לצאת מהבית!
נראה לי שראיתי מחיר אחר לפני כמה ימים...?


יש מצב! זה עובד ככה, אנחנו פותחות אתגר ריצה כל שבועיים. ככל שנרשמים מוקדם יותר לאתגר זוכים להנחה גדולה יותר! שבועיים לפני - 20% שבוע לפני 10% שלושה ימים לפני - מחיר רגיל שהוא 320 ש"ח
מה קורה אם אני מתחרטת...?


זה יעציב אותנו, אבל אנחנו מקבלות את זה באהבה! הכל טוב! אנחנו מאמינות שתוך 2 אימונים את לגמרי יכולה להבין את הכיוון ואת הוויב של המוצר ולראות אם את מתחברת למה שיצרנו. לכן, ככל שעשית עד 2 אימונים (כולל), ועדיין לא התחברת, את מוזמנת להגיד לנו ואנחנו נשמח לזכות אותך זיכוי מלא בגובה התשלום ששילמת עבור המוצר. האימונים וכל התוכן שכלול בהם מהווים רכיב מרכזי במוצר שלנו, לכן החל מהאימון ה-3 לא נוכל לזכות יותר ולא תוכלי לבטל ולקבל את הכסף בחזרה.
איך זה עובד? אני צריכה לצאת לרוץ ביום ושעה ספציפיים?


ממש לא, כי כל הרעיון הוא שתעשי את זה בזמן שלך ומתי שהכי נח לך. אנחנו כן נציע לך תכנית מסודרת ומומלצת, על בסיס הניסיון שלנו, אבל את זו שתוכלי לבחור בסוף מתי לעשות את הדברים, ככה שיהיה לך הכי נח להצליח ולעמוד באתגר!
מה קורה כשמסיימים את האתגר?


יש לנו תוכניות המשך! האתגר הזה הוא הבסיס, כשתסיימי אותו תוכלי להירשם לאתגר 2 ולאתגר 3. אבל כדי להגיע לשם, צריך להתחיל באתגר הראשון :)
במה זה שונה בעצם מאפליקציות ריצות אחרות?


אפליקציות אחרות זה אחלה, אבל אנחנו מאמינות (ורואות את זה כל יום בשטח) שהתכנית שלנו היא הכי טובה בשבילך מכמה סיבות עיקריות: (1) התכנית שלנו מתמקדת בנשים. זה אומר שהכל מותאם לנשים - התוכן, המסרים וכמובן שיטת האימון (2) התכנית שלנו מתמקדמת בנשים שזו פעם ראשונה שהן רצות - הכל בנוי באופן הדרגתי מאוד ויש הרבה התייחסות לשינוי המנטאלי שאת עוברת ולחששות שאת מתמודדת איתם (3) אנחנו לא אומרות לך רק מתי לרוץ ומתי ללכת. אנחנו כותבות מאפס תוכן לאימונים שכולל המון דברים מעניינים, מרגשים ואפילו מצחיקים ושכולו מתייחס לתהליך הרחב יותר שאת עוברת כשאת מתחילה לרוץ.
הבנתי שחשוב לחזק את השרירים במקביל, אתן נותנות לזה מענה?


בטח! חיזוק השרירים זה דבר חשוב כדי להימנע מפציעות. לכן המוצר שלנו כולל גם תרגילי חיזוק ספציפיים שמטרתם לחזק את השרירים שקשורים לריצה. אחרי כל אימון את תקבלי סרטון חיזוק קצר שיעזור לך לחזק את הגוף ולשמור עליו בתוך השינוי שאת עושה.
אני צריכה לרוץ כל יום?


ממש ממש לא :) בתכנית שלנו יש שמונה אימונים לחודש, מה שאומר שצריך לרוץ פעמיים בשבוע, מתי שמתאים לך. כל אימון שלנו הוא תמיד חצי שעה.
לכמה זמן האימונים של האתגר יהיו לי זמינים?


האתגר עצמו פועל באופן רשמי במהלך חודש (כולל קבוצת הפייסבוק והליווי האישי), אבל לפעמים יש את ה״חיים עצמם״ ולא בטוח שתצליחי לסיים את כל האימונים בדיוק תוך חודש. אל דאגה! זו הסיבה שהחלטנו להשאיר לך גישה לאימונים ל- עוד 60 יום מסיום החודש של האתגר!
האם אני חייבת להתאמן בחוץ או שאפשר גם בחדר כושר?


אההה, בטח שאפשר גם בחדר כושר!! כדי לשמור על המקום של ריצה לפי מדדים פנימיים והקצב שלך, אנחנו ממליצות לשים מגבת על המד שלפנייך ופשוט לרוץ כמו שאנחנו אוהבות - להקשיב למאמנת באוזניות ולגוף שלך :)

התכנית הבאה יוצאת לדרך ביום שני 30.11.20!

 

*מחיר מכירה מוקדמת עד שישי בחצות*


30% הנחה - רק 224 ש"ח

(במקום 320 ש"ח מחיר מלא)

תשלום חד פעמי! בלי מנוי וללא התחייבות

Laliway Magazine

kyle-nieber-635997-unsplash.jpg

רוצה לצאת לרוץ עם עגלת תינוק? כך תעשי את זה נכון

קפה.jpg

 מה לאכול לפני אימון ריצה...? טיפים שיעזור לך להתארגן 

mitchell-orr-308557-unsplash.jpg

לנצל את הזמן עם הכלב לריצה זה נהדר, אבל חשוב לוודא שלא עושים לו נזק. קבלי 7 טיפים חשובים :

תודה! ניצור איתך קשר בהקדם

יש לך שאלה? משהו לא ברור? נשמח לענות!

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם! 

מעדיפה להתקשר?

גם מעולה :)

זה המספר שלנו 054-7366446

Laliway

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle