TBS_0461.jpg

 LaliCore

**מוצר חדש במחיר השקה!**

 LaliCore

תכנית חיזוק לגוף ולנפש

 20% הנחה מחיר מכירה מוקדמת! 

 

רק 152 ש"ח במקום 188 ש"ח מחיר רגיל

בעת התשלום יש להכניס את קוד קופון lalicore20

 

*מחיר ההשקה הוא לזמן מוגבל!*

אז איך זה בדיוק עובד?

קבלי טעימה של שיעור לדוגמא

מה בתכנית?

8 שיעורי חיזוק עם המון מתיחות ותנועה לחיזוק הגוף וגמישות המפרקים

Radio Show
השיעורים מכילים תוכן מרתק על הורדת סטרס, התמודדות עם לחץ וחרדה, בניית שגרה עם הרגלים נכונים, והכל מגובה במחקרים עדכניים עם החוקרים המובילים בעולם. 

חודש שלם שבו מוריה המנחה המקצועית שלנו תלווה אותך אישית בוואטספ, וביחד עם קבוצת הפייסבוק הסגורה של התכנית, את תהיי עטופה במהלך כל החודש. 

כל מה שאת מחפשת במוצר אחד!

 

תכנית שתעזור לך להתחזק - גופנית ומנטאלית. תרגילי חיזוק פיזיים (בוידאו) בליווי של תוכן איכותי (באוזניות) על הורדת סטרס, בניית חוסן ופרקטיקות לחיים בריאים יותר, הכל מגובה במחקרים הכי עדכניים. 

*יש תכנית מקבילה מותאמת לכבדות שמיעה. 

התכנית היא חודש של 8 אימונים (עד 25 דק׳ כל אימון) שתוכלי לעשות בזמנך הפנוי ועם ליווי אישי בוואטספ של מנחה מקצועית מהצוות שלנו, וקבוצת פייסבוק תומכת. 

TBS_0406.jpg
Untitled design (34).png

"בכל תכנית חיזוק שניסיתי, היה המון רעש... רעש בסרטון של מוסיקה, רעש של המורה שמדרבנת, ורעש שנוצר אצלי בלב - למה אני עקומה ולא יוצא לי, למה אני לא מצליחה לעשות שניים כשצריך 15.

 

ופה, באמת יש לי מקום של בית. שנעים לי לזוז ולהיות בו עם עצמי. 


לא עלו לי מחשבות של שנאה, ומתי זה יגמר? משהו במאמנת שמדברת איתי תוך כדי על הורדת סטרס, ועל איך להיות הגרסה הטובה יותר של עצמי, פשוט עושה לי נעים בראש. זה לא זיעה וסבל בראבק, זה חיזוק נפשי תוך כדי החיזוק הגופני שלי. זה פשוט מדהים"

דנה לוי גדעון

כמה שאלות שבטח עולות לך בראש....

אז מה זה? זה פילאטיס? זה יוגה?


תכנית החיזוק מיועדת למתחילות, יש בה תרגילים מעולמות הפילאטיס והיוגה, עם המון מתיחות, תנועתיות למפרקים, הרבה חיזוק לשרירים הגדולים ושרירי הליבה וכמובן הרפייה נעימה בסוף
מה זה אומר תוכן? על מה מדברים תוך כדי?


כל שיעור הוא בנושא אחר וכל שיעור מתייחס בעיקר לאיך אנחנו יכולות לשפר את איכות החיים שלנו - מחקרים על הורדת סטרס, כלים ומתודות להורדת חרדה ועומס, התמודדות עם מחשבות טורדניות, פסיכלוגיה חיובית והכל מגובה מחקרים מהחוקרים המתקדמים בעולם.
מה קורה אם אני מתחרטת...?


זה יעציב אותנו, אבל אנחנו מקבלות את זה באהבה! הכל טוב! אנחנו מאמינות שתוך 2 אימונים את לגמרי יכולה להבין את הכיוון ואת הוויב של המוצר ולראות אם את מתחברת למה שיצרנו. לכן, ככל שעשית עד 2 אימונים (כולל), ועדיין לא התחברת, את מוזמנת להגיד לנו ואנחנו נשמח לזכות אותך זיכוי מלא בגובה התשלום ששילמת עבור המוצר. האימונים וכל התוכן שכלול בהם מהווים רכיב מרכזי במוצר שלנו, לכן החל מהאימון ה-3 לא נוכל לזכות יותר ולא תוכלי לבטל ולקבל את הכסף בחזרה.
איך זה עובד? אני צריכה להתאמן ביום ושעה ספציפיים?


ממש לא, כי כל הרעיון הוא שתעשי את זה בזמן שלך ומתי שהכי נח לך. אנחנו כן נציע לך תכנית מסודרת ומומלצת, על בסיס הניסיון שלנו, אבל את זו שתוכלי לבחור בסוף מתי לעשות את הדברים, ככה שיהיה לך הכי נח להצליח ולעמוד באתגר!
מה מקבלים חוץ מהאימונים עצמם?


הדבר הכי חשוב הוא ליווי אישי בוואטספ של מנחה מקצועית שתוכל ללוות אותך בכל שלבי התכנית. בנוסף לליווי האישי תקבלי גם קבוצת תמיכה בפייסבוק שבה יהיו עוד נשים שעוברות איתך את התכנית, עוד תכנים שקשורים לתכנית עצמה ובעיקר קהילה חזקה ותומכת - קהילת Laliway
במה זה שונה בעצם מתוכניות כושר אחרות?


אפליקציות אחרות זה אחלה, אבל אנחנו מאמינות (ורואות את זה כל יום בשטח) שהתכנית שלנו היא הכי טובה בשבילך מכמה סיבות עיקריות: (1) התכנית שלנו מתמקדת בנשים. זה אומר שהכל מותאם לנשים - התוכן, המסרים וכמובן שיטת האימון (2) התכנית מתמקדמת לא רק בגוף שלך אלא נותנת תוכן מרתק תוך כדי (3) אנחנו כותבות מאפס תוכן לאימונים שכולל המון דברים מעניינים, מרגשים ומעוררי מחשבה וכולו מתייחס לתהליך הרחב יותר שאת עוברת כשאת מתחילה להתאמן
אני צריכה להתאמן כל יום?


ממש ממש לא :) בתכנית שלנו יש שמונה שיעורים לחודש, מה שאומר שאת יכולה להתאמן פעמיים בשבוע, מתי שמתאים לך. כל אימון שלנו הוא עד 25 דק' גג.
לכמה זמן האימונים של התכנית יהיו לי זמינים?


התכנית עצמה פועלת באופן רשמי במהלך חודש (כולל קבוצת הפייסבוק והליווי האישי), אבל לפעמים יש את ה״חיים עצמם״ ולא בטוח שתצליחי לסיים את כל האימונים בדיוק תוך חודש. אל דאגה! זו הסיבה שהחלטנו להשאיר לך גישה לאימונים ל- עוד 60 יום מסיום החודש של האתגר! אם תצטרכי עוד זמן, תשלחי לנו מייל והכל יהיה בסדר
האם זה אימונים בלייב או בזום?


האימונים הם לא בלייב - אלא וידאו ברמה הכי גבוהה שתוכלי לעשות מתי שנוח לך בזמן שלך.

TBS_0512.jpg

 LaliCore

תכנית חיזוק לגוף ולנפש

התכנית במחיר מכירה מוקדמת של 20% הנחה.

רק 152 ש"ח במקום 188 ש"ח מחיר רגיל

בעת התשלום יש להכניס את קוד קופון lalicore20

 

*מחיר ההשקה הוא לזמן מוגבל!*

תודה ששלחת! נחזור בהקדם

TBS_0405.jpg

CONTACT US